Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. setkání - 12. listopadu 2011

12. 11. 2011

I tentokrát bylo na co se dívat. Mnoho z nás přineslo ukázat různé výrobky. Ty které se mi povedlo vyfotit, ty jsou ve fotogalerii. Co jsem nestihla a vy je máte vyfocené, tak prosím, pošlete ...

I tentokrát padlo pár slov o našem projektu "Sylviina svatební deka", viděly jsme ukázky dalších pěti bloků, které nás čekají v období listopad-prosinec a dostaly jsme k nim návody. Na prosincovém setkání nebudou další bloky .. máme (my co se snažíme těch 5 bloků mezi setkáními udělat) teda čas do ledna :-)

Přišel na řadu Aniččin sunbonetkový kalendář. Už se to finišuje ... Viděly jsme i jeden již hotový. Ten se příští týden již přesune do Maďarska a pravděpodobné se usídlí ve školce ve vesnici jménem Écs, kam chodí synovec a neteř autorky quiltu.

Následoval rychlokurz loňského vánočního překvapení Aničky Králíkové. Anička nám rozdala návod. Kdopak z nás to stihne ušít do letošních Vánoc, aby se tam daly shromáždit vánoční přání? Škoda, že se tam nedají přesměrovat i maily, smsky, ... No, ono se to dá vytisknout, napsat na papír a vložit tam :-)

Paní Voršilka nám tentokrát ukázala (a prozradila jak postupovat) tři druhy kytiček a obal na knihu.

Kdo má ráda zvířátka ... třeba ty šité ... tak určitě dávala pozor, když Dana Halíková nám ukázala slona, žirafu a dalá nám střihy na tato zvířata a ještě na koníka.

Pak se povídalo, prohlížely se knížky, časopisy, ...

 

Mějte se krásně a přijďte zas :-)

 

Renáta (dobrovolná "správce webu")

 

Náhledy fotografií ze složky 7.setkání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář