Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakty

... aneb na koho se obrátit:

Iniciátory (prnvího) setkání:

  • Markéta Zenklová
  • Hanka Martínková
  • Drahomíra Roubíčková

 

Prosba:

Pokud máte další informace, zajímavosti, tipy, fotky ze setkání .... které byste chtěly na stránku přidat, pošlete prosím info na emailovou adresu rencsi@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Červnové setkání

(Jana Soukalová, 27. 5. 2014 20:06)

Dobrý den, na červnové setkání bych ráda přišla, ale netuším, jak se přes stránky Bellusu přihlásit. Na který mail mám napsat? Děkuji za odpověď :-)

Re: Červnové setkání

(Renáta, 28. 5. 2014 11:02)

Dobrý den Jano, vlastně nemusíte psát na žádny email a není třeba se přihlásit. Prostě v tu sobotu přijďte kolem té jedné hodiny do Bellusu. V obchodě řeknete, že jdete na setkání a určitě vám ukážou cestu (setkání je o patro níž). Když už budete dole, hledejte Markétu nebo Drahušku (jakýmsi způsobem vedou to setkání) nebo třeba mě a řekněte, že jste tam poprvé.

další setkání bude v červnu

(Renáta, 18. 5. 2014 11:37)

Dobrý den Jano, rády Vás uvidíme na dalším setkání, která bude 14.června 2014 od 13:00. Scházíme se jednou měsíčně, vždy se domluvíme na termínech dalších setkání. V létě (červenec, srpen) se setkání nekoná, takže po červnu se pak uvídíme v září (ještě nevíme kdy přesně - jakmile termín bude znám, tak dáme info na tyto stránky.
Mějte se krásně,
Renáta

Květnové setkání

(Jana Soukalová, 18. 5. 2014 9:59)

Dobrý den, ve Švadlence č. 38 jsem se dočetla o vašem klubu-neklubu. Ráda bych se na Vaši tvorbu přišla v nejbližší možné době podívat. Než jsem se na začátku května přestěhovala ku Praze, navštěvovala jsem takové seance i u nás na severu :-) Plánujete další setkání v květnu nebo v červnu? Předem děkuji za odpověď.

střihy

(Jana Štěpánková, 30. 4. 2014 11:51)

Dobrý den, jsem předplatitelkou Švadlenky a také chodím na výstavy do Dubče. Letos mě velmi zaujala na výstavě kouzelná deka s domečky.Dnes mi přišla nová Švadlenka , kde jsem zjistila kdo je autor a píši Vám tedy, zda by bylo možné poslat odkaz na střihy na tyto domečky. Marně pátrám po internetu, ale takové jsem nikde nenašla. Děkuji a přeji hezký den
Jana Štěpánková

Re: střihy

(paní Jana Štěpánková, 2. 5. 2014 20:58)

Předlohy na domečky šité přes papír najdete na stránkách:
http://www.sulky-international.de/scripts/clsAIWeb.php?seite_id=173
Domky byly jako blok měsíce v roce 2004, viz odkaz.
U každého obrázku je příloha, jen jí vytisknout. Pokud by jste potřebovala ještě něco, klidně mi můžete napsat na e-mail roubickova.d@seznam.cz.
D. Roubíčková